
- В наявності
- Код: 307674-П
Сальник редуктора моста задній ЗІЛ 130 62х90х12
98 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Сумісність з моделлю | 130 |
- Ціна: 98 ₴
