
- В наявності
- Код: 412-2303034-05
Сальник первинного вала КПП Москвіч 2141
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 60 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 2141 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник первинного валу | Москвич |
- Ціна: 58 ₴
