
- В наявності
- Код: 400-2402052
Сальник КПП зовнішній Москвіч 412, 2140
78 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник коробки передач (подовжувача, хвостовика) КПП зовнішній дво бортний Москвіч 412,2140
Розміри:
- 33.4Х49.25Х9.5
З повагою, Gumacentr!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 33.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 49.25 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 412 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Москвич 2140 1976-1988 |
- Ціна: 78 ₴
