
- В наявності
- Код: 2110-1701043
Сальник первинного вала КПП ВАЗ 2108-70
86 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник первинного валу | ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112, ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115, Пріора, Калина |
| Модель | 2110 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2110 1995-2014, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ 2113 2004-2013, ВАЗ 2114 2001-2013, ВАЗ 2115 1997-2012, ВАЗ 2171 2009- |
- Ціна: 86 ₴

