
- Готово до відправки
- Код: 26052
Набір манжет для мийки (12х20х5)
397 ₴/комплект
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір манжет для мийки для високого тиску
- Манжета 12х20х5 поліуретанова
- Салнік 12х20х5 (двохбортний)
- Кільця круглого перерізу 3 шт.
- Кільця круглого перерізу 2 шт.
- З повагою, Gumacentr!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eriks |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліуретан |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип манжети | З пильником |
| Внутрішній діаметр манжети | 12 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 20 мм |
| Висота манжети | 5 мм |
- Ціна: 397 ₴/комплект

