
- Готово до відправки
- Код: 2108-1703042
Сальник штока кулисі ВАЗ 2108,2109,2115,2110,2170,1118
108 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2112, 2115, 2114, 2171, 2170, 2172, 2171, 2108, 2109, 21099, 2110, 2113 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Код запчастини | 2108-1703042 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 30.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 2108 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Ока (1111) 1988-, ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, ВАЗ 2113 2004-2013, ВАЗ 2114 2001-2013, ВАЗ 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014, ВАЗ 2171 2009-, ВАЗ 1111 1998-2008 |
- Ціна: 108 ₴

