
- В наявності
Сальник коленвала УАЗ 469
88 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Сумісність з моделлю | 469 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | УАЗ 469 1971- |
- Ціна: 88 ₴

