
- Під замовлення
Відправка з 12 липня 2026Сальник 60х73х11/7
111 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eriks |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Ширина | 11.7 мм |
| Параметри | |
| Матеріал | Нітрил каучук |
- Ціна: 111 ₴

