
- В наявності
Сальники на іномарки d=60
111 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для побутової техніки, пральних машин, імпортної сільгосптехніки.
Манжета армована (частіше звана сальником) Матеріал виготовлення - нітрильний каучук (NBR),який повністю відповідає 2-го типу гуми. виробник Польща ERIKS
TC(RST, BASL, AO) звичайний сальник, з пильником ( так звані-двухбортній)
Виробник: БРТ
Розміри: 60х100х10 60х110х12 60х70х5.39 60х72х8 60х73х1117 60х75х8 60х80х8 60х80х10 60х82х10 60х85х8 60х85х12 60х90х10 60х90х13 60х95х10 60х95х8
З повагою, Gumacentr!
Консультація по телефону:
- +380991404844
- +380989915030
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eriks |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Параметри | |
| Матеріал | Нітрил каучук |
- Ціна: 111 ₴

