
- Готово до відправки
- Код: 0012
Сальник кермового вала ЗІЛ 130 старого зразка
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 60 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Сумісність з моделлю | 130 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник рульового валу | ЗІЛ-130 |
| Модель | 130 |
- Ціна: 58 ₴
