
- В наявності
- Код: 307232-П
Сальник задньої маточини напівосьій ЗІЛ Бичок
148 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Сумісність з моделлю | 5301-Бичок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник півосі | ЗІЛ |
- Ціна: 148 ₴
