
- В наявності
- Код: 53-2402052-Б4
Сальник хвостовика редуктора ГАЗ 53, 3307
98 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RTI |
| Ширина | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник редуктора | Газ-53 |
| Модель | 53 |
- Ціна: 98 ₴
