
- В наявності
- Код: 5176
Сальник вторинного вала КПП Газон
86 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник коробки передач КПП (вторинного валу) Газ-53, Газ-51,Газ-52 51-17012
Виробник:
Розміри: 51Х76Х9.514
З повагою, Gumacentr!
Консультація по телефону:
- +380991404844
- +380989915030
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RTI |
| Ширина | 10.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з моделлю | 53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник вторинного валу | Газон |
| Модель | 53 |
- Ціна: 86 ₴
