
- Готово до відправки
- Код: 0106
Сальник кермової валу нижній Волга
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 60 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник кермової колонки сошки (керованого вала,редуктора) Волга Газ-24,2410 УАЗ
Виробник: БРТ
Розміри:
- 32х44х10
З повагою, Gumacentr!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник рульового валу | Волга |
- Ціна: 58 ₴
