
- В наявності
Сальник коленвала передний Волга
97 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник колінвала (Двс) передньої (в обоймі) Волга, Газ-24,2410 Газ-53
Виробник: Україна
Розміри: 55Х80Х12
З повагою, Gumacentr!
Консультація за номером телефона:
- +380991404844
- +380989915030
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Виробник | Волга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник коленвала | Волга |
- Ціна: 97 ₴
