
- В наявності
- Код: 385610
Сальник подовжувача коробки передач КПП Волга 24, 2410, Газель
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 60 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник редуктора (хвостовика) Газель, Газ 2410, Чайковський редуктор (міст) 2410-2402052
Розміри: 38.56.10
КООП -- 19 грн
З повагою, Gumacentr!
Консультація по телефону:
- +380991404844
- +380989915030
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RTI |
| Ширина | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 24-1701210-07 |
| Сумісність з моделлю | 3302 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 3302 |
| Сумісність з: | ГАЗ 24 1967-1985, ГАЗ 31 1980-2009, ГАЗ Газель 1994-, ГАЗ Соболь 1998- |
- Ціна: 45 ₴
