
- В наявності
- Код: 53А-3103038
Сальник маточини задній ГАЗ 3302
97 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 3302 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 3302 |
- Ціна: 97 ₴

