
- В наявності
- Код: 412-2303034-05
Сальник напівосі Москвіч 2140,412
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 60 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 55.7 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 412 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник півосі | Москвич |
| Сумісність з: | Москвич 2140 1976-1988 |
- Ціна: 50 ₴
