
- В наявності
- Код: 2121-3103038
Сальник передньої маточини ВАЗ 2121
77 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2121, 21213, 2123 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 2121-3103038 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 56 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.15 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник передньої маточини | Нива |
| Сумісність з: | ВАЗ Нива (2121) в 1976-, ВАЗ 2121 1994-2006, ВАЗ 21213 2001-2006, ВАЗ 21214 2006 |
- Ціна: 77 ₴
