
- В наявності
- Код: 2101-1005034-02
Сальник коленвала передній ВАЗ 2101-07
150 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Дод. каталожні номери: 2101-1005034
- Застосування: двигатель | двигун | engine | motor LADA
- Місце установки/призначення: Сальник колінвалу передній | Front crankshaft oil seal | Öldichtung der vorderen Kurbelwelle
- Кількість на автомобіль: 1 шт. (LADA 2105 - 4 шт)
РОЗМІРИ:
- Розміри, мм: 40х56х7.5
- d (вал): 40
- D (посадковий отвір): 56
- h (висота): 7.5
ГУМА:
- Матеріал: Фторкаучук (FPM-32)
- Колір: Червоний
ВІДПОВІДНІСТЬ:
- Група гуми згідно ГОСТ 8752-79: 5 (СКФ-26, -30°...+170°C, max +230°C)
- Рекомендується до застосування замість: изделий из недорогих материалов - NBR
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Пилезахист: з пильовиком
- Обертання валу: правосторонній (за годинниковою стрілкою)
- Конструкція: каркас повністю прогумований
- Шифр конструкції: BAVISLRDX7
С уважением, Gumacentr!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 2101 |
- Ціна: 150 ₴

