
- Готово до відправки
- Код: 2108-1005034
Сальник колінвала передній ваз 2108,2109,2115,2110,2112
127 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник коленвала передний
З повагою, Gumacentr!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2114, 2112, 2115, 2108, 2109, 21099, 2110, 2113 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 2108-1005034 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2110 1995-2014, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009-, ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, ВАЗ 2113 2004-2013, ВАЗ 2114 2001-2013, ВАЗ 2115 1997-2012, ВАЗ 21123 2002-2009, ВАЗ 2171 2009- |
- Ціна: 127 ₴
