
- В наявності
- Код: 2108-1703042-01Р
Сальник куліси ВАЗ 2108,2109,2115,2110,2110,2112
57 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108, 2109, 21099, 2112 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 2108-1703042-01Р |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник штока куліси | ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099, ВАЗ 2110 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2110 1995-2014 |
- Ціна: 57 ₴

