
- В наявності
- Код: 2101-3401026
Сальник кермового вала ВАЗ 2101-07
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 60 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРТ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник рульового валу | ВАЗ 2101, ВАЗ 2102, ВАЗ 2103, ВАЗ 2104, ВАЗ 2105, ВАЗ 2106, ВАЗ 2107 |
- Ціна: 29 ₴

