
- В наявності
- Код: 2101-1005160-02
Сальник колінвала задній ваз 2101,2106,2107,2121
227 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2121, 21213, 2101, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 2101-1005160-02 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сальник коленвала | ВАЗ 2101, ВАЗ 2102, ВАЗ 2103, ВАЗ 2104, ВАЗ 2105, ВАЗ 2106, ВАЗ 2107, Нива |
- Ціна: 227 ₴
