
- В наявності
- Код: 21213-2301035К
Сальник приводу лівий ВАЗ 21213
98 ₴
+380 (98) 991-50-30
- +380 (99) 140-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 21213 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | RTI |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 21213 |
| Сумісність з: | ВАЗ 21213 2001-2006 |
- Ціна: 98 ₴
